PrevDent Hassasiyet Giderme

DeSensiDent Pro – Ofis

DeSensiDent Pro şiddetli hassasiyet olan hastalarda hassasiyeti gidermek için tasarlanmış, Diş Hekimi kontrolünde ve muayenehane ortamında uygulanmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Diş minesini onarma özelliği ile çürük riski taşıyan hastalarda da etkilidir. Devamında Prevdent Diş Macunu kullanılarak devamlılığı sağlanabilmektedir.

Düşük düzeyde hidrojen peroksit ve nano-hidroksiapatit karışımı ile yüksek düzeyde oksijenli bir köpük uygulamasıyla arzu edilen sonucuna ulaşmanıza izin verir. Bu karışım dişteki gözeneklerin açılmasına ve aynı zamanda etkin bir şekilde nano-hidroksiapatit ile kapanmasına imkan vererek diş minesini onarmakta ve hassasiyetin kaybolmasını sağlamaktadır.

Muayenehane ortamında 30 dakika gibi kısa bir sürede, her biri 10 dakikalık üç uygulama tekrar edilerek diş minesinin onarılmasına sağlar ve hızlı bir şekilde hastanın hassasiyetini giderir.

DeSensiDent Pro - Profesyonel 30dk Hassasiyet Giderme ve Remineralizasyon

DeSensiDent Home – Ev Tipi

DeSensiDent Home - Ev Tipi ile hassasiyeti evde giderebilirsiniz.

Kit en saf oranda nano-hidroksiapatit(nHAp) içeren dört adet Diş Tamir Tüpü(süngeri) ve bir adet 30 ml Tamir Serumu içerir.

Bu kit hassaiyeti azaltmak ve evde diş bakımı yapmak içindir. Nano-hidroksiapatit(nHAp) ile dentin tübülleri doldurmak ve diş minesini onarmak için tasarlanmıştır.

Bir aylık dönem içerisinde Diş Tamir Tüpü haftada bir kere olmak üzere toplam 4 defa kullanılır. 30 ml Tamir Serumu ise eş zamanlı olarak günlük diş macunu yerine kullanılmalıdır.

DeSensiDent - Home Ev Tipi