PrevDent Günlük Ağız Bakımı

PrevDent nHAp Diş Macunu

"Dişin Doğal Bileşimini Geri Kazandırma"
 
Diş minesi %97 Hidroksiapatitten oluşur. Asit erozyonu, aşınma, mikroskobik çizikler, görünebilir çatlaklar ve günlük aşırı/yanlış fırçalama gibi sebeplerle diş minesi zarar görür. Plak ve bakterilerin bu alanlardan dişin içerisine derinden nüfuz edebildikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu çürük ve hassasiyet gibi sorunlara neden olmaktadır.
 
Patentli PrevDent Diş Macunu, nano-Hidroksiapatit ve Ksilitol içeren benzersiz bir karışıma sahiptir.
 
Nano-Hidroksiapatit parçacıklar dentin ve minenin inşa edildiği minerallerin birebir aynısıdır. PrevDent Diş Macunundaki nano-Hidroksiapatit parçacıklar mine ve dentine tutunmaya ve tübülerin içini doldurmaya yarar. Mineyi yeniden yapılandırır, hassasiyetleri giderir ve çok daha düzgün bir yüzey ile parlak beyaz bir gülümseme sağlar.

Çürüklere sebebiyet veren Streoptococcus mutans bakterileri Ksilitol yiyemezler ve etkisini kaldıramazlar. Ksilitol bakterilerin plak şeklinde diş yüzeyine yapışmasını daha zor bir hale getirir.
 
* PrevDent Diş Macunu florid içermez!

Prevdent nHAp Dis Macunu

Prevdent Alkolsüz Ağız Çalkalama Suyu

PrevDent Günlük Gargara Ksilitol ve Gliserin gibi maddeler içerir ve diş çürümesine karşı ilave koruma sağlar.
 
PrevDent Diş Macunu ile birlikte günlük kullanıldığında dişteki boşlukları doldurur ve plaklara neden olan bakterilere karşı etkili bir mücadele sağlar.
 
PrevDent Günlük Gargara herhangibir alkol içermez, bu yüzden dişte kuruluk/dehidrasyon önlenir ve nane aroması ile de ferah bir nefes sağlar.

Prevdent Agiz Calkalama Suyu

PrevDent Diş Parlatıcısı

Dişlerinize ilave parkalık veren ideal bir makyaj!
 
PrevDent Diş Parlatıcıs dişe şeffaf bir katman ekleyerek ışığın daha iyi yansıtılmasına yardımcı olur.
 
Bu eşsiz ürün dişlerinize parlak bir görünüm verir ve bakterilerin zararlarını da engellemeye katkıda bulunur.

PrevDent Dis Parlatici